"Playtime" наадмын гурав хоногийн ХӨТӨЛБӨР эхний байдлаар гарлаа
Та цаг заваа хэрхэн зохицуулах ёстойг эндээс хараарай.
"Playtime" наадмаа тэсэн ядан хүлээж байгаа хүн бүхэнд зориулан ЭХНИЙ БАЙДЛААР гаргасан хөтөлбөрийг танилцуулж байна.
7 сарын 7 - Баасан гараг /Наадмын нээлт/
14.00 цаг
Монгол Шилтгээн талбайд нэвтрэх хаалга нээгдэнэ / Тасалбар таслана
16.00 цаг
-Хоол, зах, худалдаа, бусад үйлчилгээ, үйл ажиллагаа эхэлнэ. Майхан барих болон гэрт байршуулах явц эхлэх болно.
-VIP асар, Replay market нээгдэнэ.
-Нааглихац тайз үйл ажиллагаагаа эхлүүлж, DJ сэтүүд тоглогдоно.
19.00 - 01.00 цаг хүртэл эхний өдрийн хамтлагууд тоглоно.
18.40 - Escape
19.30 - Vatame
20.20 - The Tourists
21.10 - Churashima Navigator (Япон)
22.00 - The Fin (Япон)
23.20 - The Lemons
23.00 цаг
Replay market хаана.
03.00 цаг
VIP асар болон хоолны газрууд хаана.
16.00 - 03.00 цаг хүртэл
Нааглихац тайзан дээр үйл ажиллагаа тасралтгүй зохиогдож, шөнийн цэнгүүн, парти үргэлжлэх болно.
03.00 цаг
Эхний өдрийн үйл ажиллагаа дуусна.
7 сарын 8 - Бямба гараг /Наадмын хоёр дахь өдөр/
08.00 цаг
Хоол, худалдаа, бусад үйлчилгээ эхэлнэ. /Тасалбар тасдаж эхэлнэ.
09.00 цаг
VIP асар, Replay market нээгдэнэ.
10.00 - 03.00 цаг
Нааглихац тайзны үйл ажиллагаа эхэлнэ. / Шөнийн цэнгүүн, парти.
12.00 - 15.30 цаг
Шинэ давалгаа тайз нээлт / Шинэ залуу хамтлагууд эхний өдрийн амьд хөгжмийн тоглолтуудаа хүргэнэ.
12.00 Andromeda
12.40 Seismic Waves
13.20 Atoms
14.00 Even tide
14.40 Black Zip
15.30 - 17.30 цаг
Завсарлага / (What3word компанийн "Хамтлагийн гишүүнийг ол" эрдэнэсийн эрэл тоглоом)
17.30 - 01.00 цаг хүртэл хоёр дахь өдрийн хамтлагууд тоглоно
17.40 - The Jazz Train
18.30 - Starcardigan (Орос)
19.20 - Rec On
20.10 - Magnolian
21.20 - Laybricks (Өмнөд Солонгос)
22.20 - Japandroids (Канад)
23.40 - The Colors
23.00 цаг
Replay market хаана.
03.00 цаг
VIP aсар, хоолны газрууд хаана.
03.00 - 04.00 цаг
Галын наадам
04.00 цаг
Хоёр дахь өдрийн үйл ажиллагаа өндөрлөнө.
7 сарын 9 - Ням гараг /Наадмын гурав дахь өдөр/
08.00 цаг
Хоол, худалдаа, бусад үйлчилгээ эхэлнэ / Тасалбар тасдаж эхэлнэ.
09.00 цаг
VIP асар, Replay market нээгдэнэ.
10.00 цаг
Нааглихац тайзны үйл ажиллагаа эхэлнэ.
12.00 - 15.30 цаг
Шинэ давалгаа тайз / Шинэ залуу хамтлагууд хоёр дахь өдрийн амьд хөгжмийн тоглолтуудаа хүргэнэ.
12.00 Mort En Crux
12.40 The Vibes
13.20 Bazo
14.00 After Taste
14.40 Break the cycle
15.30 - 17.30 цаг
Завсарлага / (What3word компанийн "Хамтлагийн гишүүнийг ол" эрдэнэсийн эрэл тоглоом)
17.30 - 23.00 цаг хүртэл наадмын сүүлийн өдрийн хамтлагууд тоглоно.
17.10 - Tidanomiyuki (Япон)
18.00 - Daisy & Gang
18.50 - The You (Япон)
19.50 - Nisvanis
20.50 - One Sentence. Supervisor (Швейцарь)
21.50 - Харанга
23.00 цаг
Наадмын үйл ажиллагааны хаалт.
ТА "PLAYTIME" НААДАМД БЭЛЭН БАЙНА УУ?